DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Jak to funguje

 

Více jak 50 roků se při léčebných koupelích používají pro osvěžení a posilnění pokožky galvanické proudy. Pomocí jemné masáže působí na buněčnou energii a zlepšují cirkulaci. Nyní tuto stejně účinnou léčbu zastupuje Galvanic Spa. S použitím patentované průkopnické technologie si necháte vyhladit vrásky a linie, omladit pleť, revitalizovat pokožku hlavy a pročistíte tělo.
 
Jak to funguje
Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí tam elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Tzn., že u ženy nad 30 let je nejen fáze hlubokého čištění, ale i štěpení buněk. Pleť se donutí pracovat. Pokud je žena mladší 30 let, tak žehlička čistí hloubkově od všech nečistot a toxických látek. Obnova pleti trvá u ženy starší 25 let 28 dní.
 
Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk.
 
Již při prvním žehlení je cítit, jak „obličej dýchá“ a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.
 
Galvanické procesy byly pojmenovány podle italského fyzika Luigi Galvaniho, který věnoval svůj život studiu elektrických procesů. Opatrným použitím pozitivních a negativních pólů galvanického proudu je kosmetička schopná vykonat hloubkové ošetření pleti a její vyživování.
 
 

Patent

Zažehlovací galvanické pleťové gely s AgeLOC (uzamknout věk) se vyznačují obsahem těch nejlepších utajených substancí a patentovanou technologií, která pomáhá k pravidelnému a postupnému zpomalování viditelných znaků stárnutí přímo ve zdroji - v epidermu.
Chráněno US patentem č. 6,119,038; 6,766,199; 7,305,269; D481, 463; D484,605 S; D486,233 S
Tak jako se nám kolagen v těle přestává postupně vytvářet cca od 26. roku a tím stárneme, tak se nám podle nejnovějších výzkumů amerických vědců „probudí „ v pokožce nově objevený enzym stárnutí Arnox. S Arnoxem se všichni rodíme. A pokud ho máme geneticky málo, vypadáme mladší, pokud více, vypadáme na svůj věk starší. Tento enzym žije na našich buňkách jako parazit, kolem 26 roku se zaktivuje, začne produkovat volné radikály a tím odstartuje nezadržitelný proces stárnutí.
Proti těmto volným radikálům, které nepřicházejí z venku, ale zevnitř, jsme se ještě do nedávna nedokázali bránit. Ale od r. 2009 máme neuvěřitelné štěstí, protože žijeme v historické době, kdy se podařilo objevit technologii ageLOC s jejíž pomocí se dá činnost Arnox na určitou dobu zastavit. Pomocí galvanické žehličky si vpravíme do mezibuněčného prostoru ageLOC a cca na týden uhasíme činnost Arnoxu – produkci volných radikálů přímo v jeho zdroji – v epidermu.
Již nyní sami můžete rozhodnout o tom, jak budete vypadat v následujících letech. Podívejte se pozorně na své rodiče nebo prarodiče. A teď otázka pro vás: budete chtít za 20, za 30 let vypadat stejně jako oni, nebo začnete řešit činnost enzymu stárnutí již dnes? Tak proč nezačít hned teď a tím docílit výsledků, ze kterých budete mít prospěch nejen teď , ale i v daleké budoucnosti.