DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Laserová epilace

 

Užívejte si pokožku bez chloupků 6 měsíců  

 

Patříte mezi ty ženy, které nebaví neustálé zápasení s žiletkou, zkoušíte různé depilační vosky, pásky, nebo se trápíte s epilačním strojkem, který je opravdu bolestivý? Mám pro vás dobrou zprávu – ošetření laserem skoncuje s chloupky na dlouhou dobu.  

 

Pořídila jsem si přístroj na laserovou epilaci na domácí použití od firmy Philips Lumea Series 9000 který byl vyvinutý s dermatology. Přístroj jsem si před časem nejprve půjčila od kamarádky a zjistila, že opravdu funguje. Řekla jsem si, že nás žen, které chloupky trápí bude víc a tak jsem si přístroj pořídila, opět vyzkoušela několik ošetření a….Jsem z něho nadšená. A ráda bych se těšila i s vámi z toho, že ty nepořádné chloupky zlikvidujeme jednou pro vždy :-) 

 

Laserová epilace je považována za jednu z nejbezpečnějších a nejefektivnějších metod, jak se zbavit nežádoucích chloupků. Procedura je neinvazivní, bezbolestná a nezpůsobuje žádné alergie. Lze ji provádět na všech částech těla, včetně těch nejjemnějších intimních oblastí.

 

V čem spočívá kouzlo laserové epilace?

 • Při ošetření sjede laserové světlo po pigmentu chloupku jako po hromosvodu až k jeho cibulce, kterou teplem zničí, aniž by ovlivnilo okolní oblasti pokožky.  
 • Opakované procedury postupně zabraňují růstu chloupků, takže vaše pokožka bude krásně hladká a na dotyk jemná.
 • Přístroj, který používám, byl vyvinut s dermatology a klinicky testován, aby zajistil snadné, účinné a pohodlné ošetření i v citlivých oblastech.

 

 

Co byste před epilací měli vědět:

 
 • Chloupky si oholte večer před ošetřením.
 • Před ošetřením si chloupky 4 týdny nevytrhávejte, nedepilujte voskem nebo strojkem. Vyhněte se zkrátka metodám, které chloupky odstraňují i s cibulkou.
 • Laser není vhodný pro opálenou pokožku. Před zákrokem nepoužívejte ani samoopalovací krémy.
 • Po ošetření si po dobu 4 – 6 týdnů dávejte pozor na sluníčko. Na ošetřená místa používejte krém s ochranným faktorem SPF 50+

 

Jak často ošetřovat?

 • Protože laser působí jen na chloupky v aktivní růstové fázi, je k odstranění všech chloupků nutné ošetření několikrát zopakovat.
 • První čtyři ošetření se provádí každé dva týdny a následujících osm ošetření každé čtyři týdny.
 • Po 12 ošetřeních si můžete užít až šest měsíců hladké pokožky bez chloupků. Ale je vše individuální podle růstu chloupků. 

 

A teď pár informací k přístroji.

Přístroj je od firmy Philips Lumea Series 9000 který byl vyvinutý s dermatology.

 

 • Odstraní chloupky tzv. ma míru díky technologii SenseIQ. Tato technologie rozpozná tón vaší pokožky a doporučí nejvhodnější nastavení intenzity s dlouhodobým efektem a to i na citlivých partiích. 
 • Přístroj je určen pro širokou škálu typů chloupků a pokožky. Hodí se pro přirozeně tmavě blond, hnědé a černé chloupky a na odstíny pokožky od velmi bílé po tmavěhnědou. Technologie IPL  potřebuje kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a pigmentem v odstínu pokožky, proto není možné používat na ošetření bílých, šedých, světle blond a nebo zrzavých chloupků. Není vhodné ani pro velmi tmavou pokožku. 

 

Výsledky

A zde můžete vidět mé výsledky po 4 a 6 ošetřeních, které jsem si aplikovala nejprve v týdenním rozestupu a po té po 14 dnechNa lýtka jsem zvolila nejsilnější intenzitu, to je číslo 5, na stehna 3, na podpaží 4. a na třísla pouze 2.  Neholila jsem se 3 týdny. V ošetřování pokračuji i nadále, výsledky sem zas nahraji.