DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Trvalá na řasy

  

                                                       

 

Mít krásné, dlouhé a vyživené řasy je snem snad každé ženy. Vždyť jsou to právě oči, kde se ukrývá nejvíce sex-appealu. Jenže ne vždy nadělí příroda do vínku ty nejkrásnější řasy. Pak ochotně podám pomocnou ruku aby to tak bylo. Vyzkoušejte trvalou na řasy a vykouzlete si oslnivý pohled..

 

Konec kleštičkám a drahým řasenkám!

 

Musíte každé ráno své neposedné řasy natáčet kleštičkami, kupujete drahé řasenky, ale stejně je sexy efekt za pár hodin pryč? Díky této metodě to již dělat nemusíte. Trvalá na řasy je určená všem ženám a dívkám, hlavně však těm, jež mají rovné, krátké či nevýrazné řasy.

 

                                           

 

Krásné řasy natrvalo!

 

Vaše řasy se nejprve odlíčí. Zvolí se podle délky řas vhodná natáčka, na kterou se řasy natočí a zafixují pomocí speciálního roztoku. Po pár minutách se roztok smyje a nanese se další roztok, který řasy vyživí. Pak se vše smyje a řasy nabarví. Celá procedura trvá hodinu.

Pak už jen zbývá vyrazit do ulic oslnit svým uhrančivým pohledem, který Vám vydrží bez úprav 2 měsíce. Poté se řasy začnou pomalu rovnat do svého přirozeného tvaru. Po této době můžete znovu přijít a nechat si trvalou udělat znovu. Používám kvalitní kosmetiku Thuya.

 

     

Celou dobu nemusíte používat žádné speciální odličovací přípravky.

Můžete se líčit a nemusíte se bát, že tím trvalou poničíte.

  • zvýrazní se vaše řasy a přirozené oční linie
  • oči se opticky zvětší a budou jasnější a nápadnější
  • řasy budou krásně natočené a viditelné
  • perfektní řasy 24 hodin denně
  • skvělý výsledek bez námahy a kleštiček Vám vydrží až 2 měsíce